CKC33C562MWGAC7210

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
CKC33C562MWGAC7210
Производителот
KEMET
Опис
KC-LINK 3640 5.6NF 650VDC C0G
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$5.02768
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:*
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:-
 • толеранција:-
 • напон - номинален:-
 • температурен коефициент:-
 • Работна температура:-
 • карактеристики:-
 • оценки:-
 • апликации:-
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:-
 • пакет / куќиште:-
 • големина / димензија:-
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):-
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
0603J0630100KCR

0603J0630100KCR

Syfer

CAP CER 10PF 63V C0G/NP0 0603

На залиха: 905.141

$0.11048

0805Y2001P80BUT

0805Y2001P80BUT

Syfer

CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0805

На залиха: 210.176

$0.47579

C316C822G5G5TA

C316C822G5G5TA

KEMET

CAP CER 8200PF 50V C0G/NP0 RAD

На залиха: 137.328

$0.72818

1812Y1000103MET

1812Y1000103MET

Syfer

CAP CER 10000PF 100V X7R 1812

На залиха: 103.926

$1.05844

2220Y1000123GCR

2220Y1000123GCR

Syfer

CAP CER 0.012UF 100V C0G 2220

На залиха: 30.931

$3.87954

VJ0805D201MXPAJ

VJ0805D201MXPAJ

Vishay / Vitramon

CAP CER 200PF 250V NP0 0805

На залиха: 376.038

$0.26593

2220J0500562GFT

2220J0500562GFT

Syfer

CAP CER 5600PF 50V C0G/NP0 2220

На залиха: 24.696

$4.85896

1808J6300683MXT

1808J6300683MXT

Syfer

CAP CER 0.068UF 630V X7R 1808

На залиха: 175.404

$0.57011

1812J0100683MXR

1812J0100683MXR

Syfer

CAP CER 0.068UF 10V X7R 1812

На залиха: 149.180

$0.67033

1808Y0160220JFR

1808Y0160220JFR

Syfer

CAP CER 22PF 16V C0G/NP0 1808

На залиха: 226.639

$0.44123

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв