XCR3064XL-10CSG48C

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
XCR3064XL-10CSG48C
Производителот
Xilinx
Опис
IC CPLD 64MC 9.1NS 48CSP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградени - cplds (комплексни програмибилни логички уреди)
На залиха
1814
Единечната цена
$5.72000
Листови со податоци онлајн
XCR3064XL-10CSG48C PDF
 • серија:CoolRunner XPLA3
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • програмабилен тип:In System Programmable (min 1K program/erase cycles)
 • време на одложување tpd (1) макс:9.1 ns
 • напонско напојување - внатрешно:3V ~ 3.6V
 • број на логички елементи/блокови:4
 • број на макроќелии:64
 • број на порти:1500
 • број на i/o:40
 • Работна температура:0°C ~ 70°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:48-FBGA, CSPBGA
 • добавувач уред пакет:48-CSBGA (7x7)
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
HPL1-16RC6-5

HPL1-16RC6-5

HPL PROGRAMMABLE LOGIC

На залиха: 18.731

$6.94000

EPM1270F256A5N

EPM1270F256A5N

Intel

IC CPLD 980MC 6.2NS 256FBGA

На залиха: 1.871

$74.80200

EPM7128ATC100-10F

EPM7128ATC100-10F

Altera (Intel)

EE PLD, 10NS, 128-CELL

На залиха: 10.242

$10.74000

ATF1504AS-7AX44

ATF1504AS-7AX44

Roving Networks / Microchip Technology

IC CPLD 64MC 7.5NS 44TQFP

На залиха: 22.935

$5.66800

ATF1504AS-7AX100

ATF1504AS-7AX100

Roving Networks / Microchip Technology

IC CPLD 64MC 7.5NS 100TQFP

На залиха: 19.607

$6.63000

LC4512C-75FN256C

LC4512C-75FN256C

Lattice Semiconductor

EE PLD, 7.5NS, 512-CELL PBGA256

На залиха: 2.294

$56.66000

XCR3128XL-10TQG144C

XCR3128XL-10TQG144C

Xilinx

IC CPLD 128MC 9.1NS 144TQFP

На залиха: 8.245

$13.34000

EPM1270F256I5N

EPM1270F256I5N

Intel

IC CPLD 980MC 6.2NS 256FBGA

На залиха: 1.949

$66.68000

XC95144XL-7TQG100C

XC95144XL-7TQG100C

Xilinx

IC CPLD 144MC 7.5NS 100TQFP

На залиха: 7.879

$13.96000

ATF750C-7SX

ATF750C-7SX

Roving Networks / Microchip Technology

IC CPLD 10MC 7.5NS 24SOIC

На залиха: 25.380

$5.12200

Категорија на производи

Врв