X40235S16I-AT1

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
X40235S16I-AT1
Производителот
Intersil (Renesas Electronics America)
Опис
IC SUPERVISOR 3 CHANNEL 16SOIC
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - супервизори
На залиха
0
Единечната цена
$0.00000
Листови со податоци онлајн
X40235S16I-AT1 PDF
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Obsolete
 • тип:Multi-Voltage Supervisor
 • број на следени напони:3
 • напон - праг:1.75V, 2.2V, 2.95V
 • излез:Open Drain, Open Drain
 • ресетирање:Active High/Active Low
 • истек на ресетирање:Adjustable/Selectable
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
 • добавувач уред пакет:16-SOIC
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
MAX6334UR17D3-T

MAX6334UR17D3-T

Maxim Integrated

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3

На залиха: 307

$0.00000

MAX6719UTTZD3+G52

MAX6719UTTZD3+G52

Maxim Integrated

IC SUPERVISOR 3 CHANNEL SOT23-6

На залиха: 308

$0.00000

MAX6733AUTSHD3+T

MAX6733AUTSHD3+T

Maxim Integrated

IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-6

На залиха: 309

$0.00000

PT7M6146NLTA3EX

PT7M6146NLTA3EX

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3

На залиха: 310

$0.00000

X4325V8I-2.7A

X4325V8I-2.7A

Intersil (Renesas Electronics America)

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8TSSOP

На залиха: 311

$0.00000

PT7M7434TAEX

PT7M7434TAEX

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5

На залиха: 312

$0.00000

X4045P-2.7A

X4045P-2.7A

Intersil (Renesas Electronics America)

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DIP

На залиха: 313

$0.00000

LM3707XQBP-308/NOPB

LM3707XQBP-308/NOPB

Texas Instruments

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 9USMD

На залиха: 314

$0.00000

CAT140021LWI-GT3

CAT140021LWI-GT3

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC

На залиха: 315

$0.00000

TC54VN1502EZB

TC54VN1502EZB

Roving Networks / Microchip Technology

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL TO92-3

На залиха: 316

$0.00000

Категорија на производи

Врв