PCK9446BD,157

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
PCK9446BD,157
Производителот
NXP Semiconductors
Опис
IC CLK BUFFER 2:10 250MHZ 32LQFP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
часовник/тајминг - часовници, двигатели
На залиха
0
Единечната цена
$0.00000
Листови со податоци онлајн
PCK9446BD,157 PDF
 • серија:-
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Obsolete
 • тип:Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer
 • број на кола:1
 • сооднос - влез: излез:2:10
 • диференцијал - влез:излез:No/No
 • внесување:LVCMOS
 • излез:LVCMOS
 • фреквенција - макс:250 MHz
 • напон - напојување:2.375V ~ 3.465V
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:32-LQFP
 • добавувач уред пакет:32-LQFP (7x7)
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
859S1601BGILF

859S1601BGILF

Renesas Electronics America

IC CLK MULTPX 16:1 24TSSOP

На залиха: 3.043

$0.00000

PI6C185-00QIE

PI6C185-00QIE

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC CLK BUFF 1:7 133.3MHZ 20QSOP

На залиха: 3.044

$0.00000

5T90533PGGI

5T90533PGGI

Renesas Electronics America

IC CLK BUFFER 1:5 250MHZ 28TSSOP

На залиха: 3.045

$0.00000

IDT74FCT810BTQG

IDT74FCT810BTQG

Renesas Electronics America

IC CLK BUFFER 1:5 100MHZ 20QSOP

На залиха: 3.046

$0.00000

PI6C182HE

PI6C182HE

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC CLK BUFFER 1:10 110MHZ 28SSOP

На залиха: 3.047

$0.00000

IDT74FCT3807ASOI

IDT74FCT3807ASOI

Renesas Electronics America

IC CLK BUFFER 1:10 100MHZ 20SOIC

На залиха: 3.048

$0.00000

PI49FCT3807DQ

PI49FCT3807DQ

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC CLK BUFFER 1:10 156MHZ 20QSOP

На залиха: 3.049

$0.00000

SY100H842LZC-TR

SY100H842LZC-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC CLK BUFFER 1:4 160MHZ 16SOIC

На залиха: 3.050

$0.00000

8S89200BKILFT

8S89200BKILFT

Renesas Electronics America

CLOCK SYNTHESIZE/GENERATOR/PLL

На залиха: 3.051

$0.00000

8525BGLFT

8525BGLFT

Renesas Electronics America

IC CLK BUFFER 2:4 266MHZ 20TSSOP

На залиха: 3.052

$0.00000

Категорија на производи

Врв