WhatsApp Icon
70V25S55J8

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
70V25S55J8
Производителот
Renesas Electronics America
Опис
IC SRAM 128KBIT PARALLEL 84PLCC
Категорија
интегрирани кола
Семејство
меморија
На залиха
10145
Листови со податоци онлајн
70V25S55J8 PDF
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Obsolete
 • тип на меморија:Volatile
 • формат на меморија:SRAM
 • технологија:SRAM - Dual Port, Asynchronous
 • големината на меморијата:128Kb (8K x 16)
 • мемориски интерфејс:Parallel
 • фреквенција на часовникот:-
 • пишување циклус време - збор, страница:55ns
 • време за пристап:55 ns
 • напон - напојување:3V ~ 3.6V
 • Работна температура:0°C ~ 70°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:84-LCC (J-Lead)
 • добавувач уред пакет:84-PLCC (29.21x29.21)
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
AT24C128N-10SI-1.8

AT24C128N-10SI-1.8

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 128KBIT I2C 8SOIC

На залиха: 5.168

93C86A-E/SN

93C86A-E/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 16KBIT SPI 3MHZ 8SOIC

На залиха: 5.169

NM93C46AN

NM93C46AN

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC EEPROM 1KBIT SPI 1MHZ 8DIP

На залиха: 5.170

IS43DR82560B-25EBL-TR

IS43DR82560B-25EBL-TR

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 2GBIT PARALLEL 60TWBGA

На залиха: 5.171

AT24C64AW-10SI-2.7

AT24C64AW-10SI-2.7

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 64KBIT I2C 8SOIC

На залиха: 5.172

MTFC4GMTEA-1F WT

MTFC4GMTEA-1F WT

Micron Technology

IC FLASH 32GBIT MMC 153WFBGA

На залиха: 5.173

MT45V512KW16PEGA-70 WT TR

MT45V512KW16PEGA-70 WT TR

Micron Technology

IC PSRAM 8MBIT PARALLEL 48VFBGA

На залиха: 5.174

AT24C02N-10SI-2.7

AT24C02N-10SI-2.7

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8SOIC

На залиха: 5.175

MT48LC8M16A2P-7E IT:G TR

MT48LC8M16A2P-7E IT:G TR

Micron Technology

IC DRAM 128MBIT PAR 54TSOP II

На залиха: 5.176

CAT25010VE-GT3D

CAT25010VE-GT3D

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC EEPROM 1KBIT SPI 10MHZ 8SOIC

На залиха: 5.177

Категорија на производи

Врв