WhatsApp Icon
768143111GP

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
768143111GP
Производителот
CTS Corporation
Опис
RES ARRAY 7 RES 110 OHM 14SOIC
Категорија
отпорници
Семејство
низи/мрежни отпорници
На залиха
17363
Листови со податоци онлајн
768143111GP PDF
 • серија:768
 • пакет:Tube
 • статус на дел:Active
 • тип на коло:Isolated
 • отпор (оми):110
 • толеранција:±2%
 • број на отпорници:7
 • однос на совпаѓање на отпорниците:-
 • отпорник-однос-дрифт:-
 • број на иглички:14
 • моќност по елемент:200mW
 • температурен коефициент:±100ppm/°C
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • апликации:-
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
 • добавувач уред пакет:-
 • големина / димензија:0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
 • висина - седење (макс):0.071" (1.80mm)
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
AF122-FR-0718K7L

AF122-FR-0718K7L

Yageo

RES ARRAY 2 RES 18.7K OHM 0404

На залиха: 1.757.469

PRA135I2-50KDWNT

PRA135I2-50KDWNT

Vishay / Sfernice

SFERNICE THIN FILMS

На залиха: 21.280

Y4942V0088FT9L

Y4942V0088FT9L

VPG Foil

RES NTWRK 2 RES 100 OHM RADIAL

На залиха: 8.491

Y1691V0121TT0L

Y1691V0121TT0L

VPG Foil

RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL

На залиха: 5.437

Y0076V0002BA0L

Y0076V0002BA0L

VPG Foil

RES NETWORK 2 RES 5K OHM RADIAL

На залиха: 5.684

PRA100I2-20KBLBT

PRA100I2-20KBLBT

Vishay / Sfernice

SFERNICE THIN FILMS

На залиха: 18.003

TA33-30K9D

TA33-30K9D

Vishay / Sfernice

SFERNICE THIN FILMS

На залиха: 19.110

Y0006V0428BT0L

Y0006V0428BT0L

VPG Foil

RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL

На залиха: 7.068

745X101151JP

745X101151JP

CTS Corporation

RES ARRAY 8 RES 150 OHM 2512

На залиха: 903.342

AF122-FR-07124KL

AF122-FR-07124KL

Yageo

RES ARRAY 2 RES 124K OHM 0404

На залиха: 1.757.469

Категорија на производи

додатоци
247 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
Врв