WhatsApp Icon
XC6136N26C9R-G

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
XC6136N26C9R-G
Производителот
Torex Semiconductor Ltd.
Опис
IC SUPERVISOR 1 CHAN USPQ-4B05
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - супервизори
На залиха
12216
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • тип:Voltage Detector
 • број на следени напони:1
 • напон - праг:2.6V
 • излез:Open Drain or Open Collector
 • ресетирање:Active High
 • истек на ресетирање:40µs Typical
 • Работна температура:-40°C ~ 105°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:4-XDFN Exposed Pad
 • добавувач уред пакет:USPQ-4B05
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
XC6127N45HNR-G

XC6127N45HNR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24

На залиха: 464.619

XC6135C18ANR-G

XC6135C18ANR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24

На залиха: 419.762

XC6129N55D7R-G

XC6129N55D7R-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN

На залиха: 546.746

XC6135N21DMR-G

XC6135N21DMR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25

На залиха: 450.836

XC6135N39BMR-G

XC6135N39BMR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25

На залиха: 450.836

XC6135C49B9R-G

XC6135C49B9R-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHAN USPQ-4B05

На залиха: 450.856

XC6136C37DNR-G

XC6136C37DNR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24

На залиха: 422.672

XC6129N17F9R-G

XC6129N17F9R-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHAN USPQ-4B05

На залиха: 578.335

XC6129C29C9R-G

XC6129C29C9R-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHAN USPQ-4B05

На залиха: 578.335

XC6135N46BNR-G

XC6135N46BNR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24

На залиха: 419.762

Категорија на производи

Врв